Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Mełgwi

Projekt "Szkoły skrojone na miarę"

 

Zajęcia realizowane w ramach projektu "Szkoły skrojone na miarę":

W klasach 1-3:

  • zajęcia wyrównawcze z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych prowadzone przez p. M. Gumieniuk - 1 grupa (czwartek 12:15-13:00)
  • zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczno-przyrodnicze prowadzone przez p. M. Gumieniuk i p. M. Dyś - 2 grupy (środa 11:25-12:10 i wtorek 12:10-12:45)
  • zajęcia rozwojowo-sportowe prowadzone przez p. W. Iwaniuka - 2 grupy (poniedziałek 6:45-7:30, piątek 13:15-14:00, środa 14:00-15:30)
  • zajęcia rozwijające z języka angielskiego prowadzone przez p. M. Żyszkowską - 2 grupy (poniedziałek 13:05-13:50 i piątek 13:05-13:50)
  • zajęcia ruchowo-taneczne prowadzone przez p. M. Niedźwiedź - 1 grupa (piątek 12:15-13:00)
  • zajęcia teatralne prowadzone przez p. Niedźwiedź - 1 grupa (środa 12:15-13:00)
  • zajęcia instrumentalne prowadzone przez p. A. Mędzelewskiego - 1 grupa (piątek 7:00-7:45)
  • zajęcia logopedyczne prowadzone przez p. E. Kawalec - 1 grupa (wtorek 14:30-15:30)
  • zajęcia z integracji sensorycznej prowadzone przez p. E. Stefaniak - 1 grupa (wtorek 12:15-13:00)
  • zajęcia z terapii ręki prowadzone przez p. J. Świąder - 1 grupa (czwartek 12:15-13:00)

W klasach 4-8:

  • zajęcia wyrównawcze z matematyki prowadzone przez p. R. Korab-Smyk i p. A. Wesołowską - 3 grupy (środa 6:45-7:30, 13:10-13:55, piątek 7:00-7:45)
  • zajęcia rozwijające z matematyki prowadzone przez p. R. Korab-Smyk i p. A. Wesołowską - 2 grupy (czwartek 7:00-7:45 i poniedziałek 13:10-13:55)
  • zajęcia rozwijające z biologii prowadzone przez p. A. Załogę - 1 grupa (poniedziałek 6:45-7:00)
  • zajęcia rozwojowo - sportowe prowadzone przez p. W. Iwaniuka i p. M. Kawalca - 4 grupy (poniedziałek 6:45-7:30, piątek 13:15-14:00, środa 14:00-15:30)
  • zajęcia rozwijające z języka angielskiego prowadzone przez p. R. Grygiela - 2 grupy (poniedziałek 6:46-7:30, czwartek 6:45-7:30)
  • zajęcia rozwijające z języka niemieckiego prowadzone przez p. K. Marciniak-Dzieciuch - 1 grupa (środa 7:00-7:45)
  • zajęcia teatralne prowadzone przez p. E. Iwaniuk - 1 grupa (czwartek 12:25-13:00)
  • zajęcia fotograficzne prowadzone przez p. M. Woźniak-Gołąb - 1 grupa (czwartek 13:00-13:45)

Dodatkowo w ramach projektu prowadzone są konsultacje:

  • z doradztwa zawodowego dla uczniów klasy 7 i 8 oraz ich rodziców prowadzone przez p. K. Wróbel i p. K. Marciniak-Dzieciuch (wtorek 9:30-13:00, środa 7:45-8:30)
  • z psychologiem szkolnym dla wszystkich uczniów prowadzone przez p. B. Deutryk (czwartek 12:45-13:30) oraz dla wszystkich rodziców (środa 12:00-15:00)
  • logopedyczne dla rodziców prowadzone przez p. E. Kawalec (wtorek 15:30-16:30)

ZAŁĄCZNIKI:

								

Zał. nr 1a - Formularz rekrutacyjny (uczeń)

Utworzono dnia 14.03.2024, 10:28

Zał. nr 1c - Formularz rekrutacyjny (rodzic)

Utworzono dnia 14.03.2024, 10:28

Zał. nr 2a - Oświadczenie o spełnianiu kryteriów formalnych (uczeń)

Utworzono dnia 14.03.2024, 10:28

Zał. nr 2c - Oświadczenie o spełnianiu kryteriów formalnych (rodzic)

Utworzono dnia 14.03.2024, 10:28

Zał. nr 3 - oświadczenie RODO

Utworzono dnia 14.03.2024, 10:28

Zał. nr 4 - Regulamin Komisji Rekrutacyjnej

Utworzono dnia 14.03.2024, 10:28

Regulamin rekrutacji

Utworzono dnia 14.03.2024, 10:28

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny

Projekt "Szkoły skrojone na miarę"

Ogólnopolski Projekt Eko - Szkoła

Owoce, warzywa i produkty mleczne w naszej szkole

Łączy nas krew

Projekt edukacyjno-społeczny "KAŻDY INNY-WSZYSCY RÓWNI"